AKRA, 2015’de kurucu ortaklarının da etkisiyle çalışma alanını genişleterek medikal simülasyon alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. 5 yılı aşkın süredir sağlık eğitimi için Hasta Simülatörleri, Cerrahi Simülatörler, Sanal Gerçeklik Simülatörleri, Maketler ve Anatomik Modeller pazarlamaktadır.

Ülke çapındaki kullanıcılar Tıp Fakülteleri, Hemşirelik Fakülteleri, Sağlık Bilimleri Fakülteleri, Askeri, Acil Tıbbi Hizmet Kuruluşları, Büyük Eğitim Araştırma Hastaneleri ve Sivil Toplum Kuruluşları AKRA’nın temsilcisi olduğu marka ürünleri kullanarak eğitime artı bir değer katarlar.

HAPTIC – CLINICAL TVR

HAPTİK BECERİ GELİŞTİRME SİMÜLATÖRÜ

Sağlık Profesyonellerine Sanal Prosedür Simülasyon Eğitimi On yıllık interaktif eğitim gelişimini destekleyen mySmartHealthcare®, vakaları içeren ve eleştirel düşünmeyi gerektiren kanıta dayalı klinik beceri simülasyonlarının bir kütüphanesini sunar. Simülasyonlar, karar vermeyi gerektiren son derece etkileşimli ve güçlü etkileşimde olan simülasyonlar yoluyla temel becerilere ve temel yetkinlik geliştirmeye odaklanır. Simülasyon stratejisi, web üzerinden veya bağımsız bir sürüm olarak dağıtılabilir. Simülasyonlar, çeşitli prosedürlerin anahtar adımlarına odaklanan Mikro Öğrenme fırsatlarını içerir. Ek olarak, taşınabilir Haptik simülatörler de var. Bu simülatörler daha hayat dolu bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Tüm simülasyonlar, veri analizi sağlar ve herhangi bir platform veya sistem ile entegre edilebilir. Bu kaliteli, bütçeye uygun çözümler, hata oranlarının azaltılmasına, enfeksiyon kontrolünün iyileştirilmesine ve hasta güvenliğinizi ve kalite bakım girişimlerini büyük ölçüde iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Harmanlanmış öğrenme stratejisi, kuruluşların temel becerileri geliştirmelerini veya doğrulamalarını ve sonuçlarını nicelleştirmelerini sağlar. Bu, yolculuk sırasında güvenliği ve yeterliliği arttırırken, mankenlerin ve görev eğitmenlerinin kullanımından veya laboratuarlara devam etmeden önce değerli zaman kazandıracaktır.