HAKAN ÖZTÜRK

BODRUM GÜLLÜK

“Akra’dan JMC – DBS-1000 Sonar cihazı aldım. Cihazın yazışı çok iyi, S1800 kıyaslandığında eksiği yok fazlası var.”

IŞIKLAR HÜSEYİN

“Akra’dan DSL-1000-180, 180 kHz’lik Sonar cihazı aldım. Orkinos, Palamut, Hamsi avcılığında da inanılmaz performans gösterdi. Ağdaki balığı net bir şekilde yazdı. Yeni inşaa tekneme de bir tane sipariş verdim.”

YILDIRIM GÜMÜŞ

“Akra’dan 7 metrelik tekneme K-FISH 7 Balık Bulucu cihaz aldım. Kullanımı kolay, kumpas özelliği çok iyi, balığın boyutu net şekilde veriyor.”

MESUT TAŞKIN

“Arkadaşımın tavsiyesi ile bende ONWA KR-1968 Marin Tip Radar cihazı aldım. Aynı şekilde bana da GPS COMPASS’ı hediye ettiler. Hızlı, güzel ve ücretsiz bir montaj yaptılar.”

ERGÜN KARDEŞLER

“Akra’dan 4 tekneme JMC – DBS-1000 Sonar Cihazı aldım. Çok memnunum, büyük sonarda yazdırdığım balığı menzile girdiğinde aynı şekilde yazıyor.”

ERKAN KAYA

BURAK BALIKÇIKLIK

“Akra’dan bende DBS-1000 sonar cihazı aldım. Bende Furuno’nun benzer cihazı da var. JMC’nin yazdığı balığı FURUNO’da yazdıramıyorum. “

CEVDET BEKAR

DİKİLİ KOOP. BŞK

“Akra’dan ONWA KR-1568 Marin Tip Radar aldım. Sağlam ve cömert bir firma. GPS COMPASS ı hediye ettiler. Çok işime yaradı. Gemilerin kuyruk hızını ve Sahil Güvenlik için vurduğum ARPA’yı sıfır sapma ile gösterdi.

ŞAHİN KAPIDAĞ

“Tavsiye üzerine Akra’dan ONWA KAP-866 Oto Pilot aldım. Fiyat performans olarak on numara bir cihaz. Başka bir markaya iki üç katı para vermeye hiç gerek yok.”